Produkty

Podělte se o zážitek

Podělte se o zážitek

Používání poppers je samozřejmě nebezpečné, což všichni víme, a také zrádné. Ovšem nakupovat zde mohou pouze zletilí uživatelé, protože i poppers Rush se řídí jistými pravidly.
Top nabídka zahrnuje velice kvalitní produkty. Vždy z prověřeného zdroje těch nejlepších světových značek. Výrobci po celém světě na trh dodávají stále nové druhy a nové typy. Ty prověřené a kvalitní máte přímo zde k dispozici. Nejenom novinky, ale také stávající a kvalitní dlouholeté produkty se stále řadí na přední místa jako nejprodávanější.
pocit štěstí.jpg
Přesvědčit vás o tom může například typ Small Rush Liquid insence, který je nejprodávanější na našem trhu i v našem eshopu. Klasický produkt, který je dostatečně silný a dá se použít také do skleněného bonga či do šlukovky.
Podělte se s ostatními o zážitek a nenechejte si nic pro sebe. Raději nakupte do zásoby, až budete pořádat párty ve velkém stylu. Na nějakých orgiích nemůže přece chybět tento vynikající produkt jakým je poppers, ať už si vyberete jakýkoliv typ, který vás nejvíce zajímá, nebo který vám nejvíce vyhovuje a „chutná“.
relaxace ve svetru.jpg

Složení a vyhovující vlastnosti

Složení poppers je každému jistě známé. Jedná se o nitrity, isobutyl nitrit, amylnitrit, butyl nitrit a další. Jedná se o chemické sloučeniny, které jsou životu nebezpečné. Látka je těkavá, rychle se vypařuje, je hořlavá a může být dokonce i výbušná. Tato chemická sloučenina se používá jako čistič pro kůži a také pro erotické pomůcky a sexuální hračky. Je vynikající na čištění kůží a audio a video hlav u rekordérů.
Používá se zejména u homosexuálů a v dnešní době také u heterosexuálů a to před pohlavním stykem a u homosexuálů zejména před análním stykem, protože látka obsažená v lahvičkách uvolňuje hladké svalstvo, což znamená i svěrač, takže jde vše lehce. Před orgasmem je to nejlepší, protože vše pocítíte daleko intenzivněji a jinak než při běžném styku.