Produkty

Dokonalá po všech stránkách

Dokonalá po všech stránkách

Téměř denně se dozvídáme ze všech možných zdrojů o tom, jak nutné je dodržování pitného režimu. Je to jistě pravda. Pokud bychom tělu nedodávali potřebné tekutiny, asi by nám brzy vypovědělo službu. Kromě toho se nedostatek vláhy zobrazuje i na naší pleti, která se stává unavenou. A to jistě zejména ženy příliš nevítají. Je tedy nejlepší mít dostatečnou zásobu vždy po ruce. Hlavně, pokud se chystáme na delší procházku.
karafa a koření.jpg
· Tento problém se většinou řeší tím, že si vezmeme do tašky nebo batohu plastovou láhev, do které si můžeme cestou doplňovat zásoby.
· Kdo má tuto zkušenost tak ví, že mají plastové láhve opravdu jen krátkou dobu použití.
– Párkrát ji naplníte a pak ji můžete vyhodit.
– Do jejích útrob se dostane nepříjemný odér.
Rozhodně lepším řešením je sklo. A námitka, že je tento materiál docela těžký, je naprosto lichá. Speciální tvrzené sklo je velice pevné a přitom také velmi lehké. Stejně se dá vyvrátit další námitka, že při sebemenším klepnutí budeme mít v zavazadle jen hromadu střepů.
zelený nápoj.jpg

Konec nepříjemné pachuti

Pokud si pořídíte tu správnou láhev, pak žádné potíže nezjistíte. Můžete do ní nalít jak teplé, tak i studené nápoje. Nikdy se do pití nedostane žádná nežádoucí příchuť nebo zápach. Je vyrobena z borosilikátového tvrzené skla. Což zaručuje, že je téměř nerozbitná. Proto je na ni také poskytována doživotní záruka. Tolik výrobce svému produktu věří. Kromě toho je i vytvořena tak, že nemá žádné záhyby a zákoutí. Tím je dosaženo toho, že se velice snadno čistí a udržuje. Je pravda, že je tato láhev finančně náročnější.
· Zkuste si ale spočítat, kolik investujete do plastové varianty, kterou byste si museli kupovat každý den.
· Jistě se náklady vrátí za několik málo týdnů.
· A po celou dobu vás čeká kvalitní nápoj, který bude vždy dokonalý a chutný.